KONTROLA KVALITY - nástup do kmene (11-21-309262/KA)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

→ Oči jako ostříž máš

→ Kontrolu ve výrobě dobře znáš

V tom případě neváhej :)

Obsazuje pozici KONTROLU KVALITY, která je vhodná i pro ženy!

Náplň práce KONTROLA KVALITY

    • kontrola obrobených dílů
    • ruční začišťování dílů
    • balící práce

Mzda 28 000 Kč po 6ti odpracovaných měsících.

Nástup přímo do kmene!

Místo práce: Hrádek nad Nisou, svozy z Liberce, Frýdlantu a okolí zajištěny.

zeny kontrolakvality hradeknadnisou svoz kmenovystav kmen

POŽADUJEME

    • praxe ve výrobě min. 1 rok
    • spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
    • ochota pracovat na nepřetržitý provoz

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Neuwirth Anna

Kód: 11309262

Místo práce: Liberec

Plat: 22000 - 28000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé