Manipulant skladu / manipulant ve výrobě (11-21-309265/KA)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

PŘÍJEM MATERIÁLU

ZASKLADNĚNÍ MATERIÁLU

NAKLÁDKY MATERIÁLU

.. znáš tyto pojmy? Pokud máš praxi ze skladu a nevadí ti nepřetržitý provoz, reaguj.

Obsazujeme MANIPULANTA SKLADU

Náplň práce

    • příjem materiálu do expedičního skladu
    • řízení paletového vozíku
    • příprava balícího materiálu
    • úklid prostor- odvoz zmetků, prázdných obalů, třídění do kontejnerů na odpad

Mzda 24-28 000 Kč.

Nástup ihned do kmenového stavu. Po půl roce smlouva na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Hrádek n. N. => zajištěné svozy z Liberce a Frýdlantu

HRÁDEKNADNISOU KMENOVÝSTAV MANIPULANT SKLAD PRÁCEVESKLADUZAMĚSTNÁNÍ VEVÝROBĚ SVOZ

POŽADUJEME

    • praxe ve skladu min. 1 rok
    • spolehlivost, zodpovědnost
    • manuální zručnost
    • min. 18 let

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Neuwirth Anna

Kód: 11309265

Místo práce: Hrádek nad Nisou

Plat: 24000 - 28000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé