OBSLUHA STROJE - HRÁDEK NAD NISOU, náborový příspěvek 10 000Kč (11-21-309263/KA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme Obsluhu stroje do Hrádku nad Nisou. Nabízíme směny na 12ti hodinové směny s nástupem ihned do kmenového stavu.

Pozice je vhodná i pro ženy.

Náplň práce

    • obsluha stroje (vhodné tedy i pro ženy)
    • výměna nástrojů
    • kontrola vyrobených dílů
    • nepřetržitý provoz

Nástup možný ihned nebo dohodou přímo do kmenového stavu.

Místo výkonu práce: Hrádek n. N. => zajištěné svozy z Liberce a Frýdlantu

HRÁDEKNADNISOU KMENOVÝSTAV ŽENY MUŽI PRÁCEPROŽENY ZAMĚSTNÁNÍ OBSLUHA SVOZ

POŽADUJEME

    • praxe ve výrobě min. 1 rok (jako operátor výroby, dělník, obsluha...)
    • spolehlivost, zodpovědnost
    • manuální zručnost
    • min. 18let

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Neuwirth Anna

Kód: 11309263

Místo práce: Hrádek nad Nisou

Plat: 22000 - 28000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé