Operátor ve výrobě - montáž (Ostrava), 20 - 25 000 Kč (4-21-283149/KA)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jste spolehliví, zruční a hledáte dlouhodobou práci na HPP v Ostravě? Kontaktujte nás!

Náplň práce

    • obsluha montážní linky
    • finální montáž komponentů
    • vizuální kontrola kvality dílů před montáži

Práce v nepřetržitém provoze.

Nástup možný IHNED

Pracoviště: Ostrava - Hrabová

POŽADUJEME

    • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
    • praxi ve výrobní společnosti - výhoda
    • zručnost (práce v časovém intervalu)
    • základní práce s PC (zadání základních údajů před započetím práce, označení vadných kusů)

NABÍZÍME

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Ulčáková Jana

Kód: 4283149

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 20000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé