SEŘIZOVAČ - Jablonec nad Nisou

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů a jako seřizovač jste působil alespoň dva roky?

Hledáme SEŘIZOVAČE vstřikovacích lisů na nepřetržitý provoz.

Náplň práce

  • seřizování vstřikovacích lisů
  • zapojování forem do vstřikovacího lisu
  • seřizování lisu
  • rozjezd výroby

NABÍZÍME

  • 13. a 14. plat, 25 dní dovolené
  • možnost profesního vzdělávání a růstu
  • příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
  • příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
  • příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • permanentky do divadla, ZOO, karta do Makra

POŽADUJEME

  • SŠ nebo SOU
  • zkušenost se seřizováním vstřikovacích lisů
  • ochota pracovat na nepřetržitý provoz

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (Undefined)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 489 208 930

Kód: 11-21-337700

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Plat: 22000 - 32000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé