Specialista prodeje pro zahraniční trhy

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Milujete psy? Nebo kočky? Máte veterinární nebo přírodovědecké vzdělání? A baví Vás k tomu obchod a cestování? Pokud se domluvíte výborně anglicky, právě jste narazili na ideální pracovní příležitost!

Farmaceutická firma se sídlem na Orlickoústecku hledá ideálního kandidáta na pozici Obchodního zástupce pro zahraniční trhy.

Vaše pracovní náplň bude spočívat v

  • hledání cest pro distribuci produktů v zahraničí
  • aktivním vyhledávání obchodní partnerů
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • dohledu a podpoře distribuce produktů v zahraničí
  • prezentaci produktů na kongresech a veletrzích

Teď nám už jen chybí Váš životopis!

NABÍZÍME

  • plně pružnou pracovní dobu
  • důraz na work-life balance
  • po prvním roce týden dovolené navíc
  • stravování přímo v areálu
  • silnou firemní kulturu
  • podporu a ochotu kolegů v rámci týmu i celé společnosti
  • podporu vzdělávání a osobního rozvoje
  • roční bonus za nenemocnost (plné využití pracovní doby)
  • zázemí stabilní a prosperující české společnosti
  • Finanční podpora vzdělávání a osobního rozvoje
  • Firemní ubytování

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání (veterinární nebo přírodovědecké zaměření pro Vás bude výhodou)
  • komunikativní znalost AJ (na úrovni B2í)
  • aktivní řidič (služební cesty do zahraničí)

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 495 213 748

Kód: 5-14-314675

Místo práce: Pardubický kraj

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé