TECHNICKÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (6-13-309285/KA)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Chcete působit jako technický obchodní zástupce na německém trhu? Hledáme obchodního zástupce, který bude 4 dny trávit pracovně v terénu (Německo) a jeden den na centrále na Vysočině. Nemusíte být specialista na akvizici, jsme totiž opravdu známá společnost a hledáme někoho, kdo se postará o naše stávající klienty!

Vaším úkolem bude

    • primárně péče o stávající zákazníky, udržování dobrých obchodních vztahů
    • pravidelné schůzky, rozvíjení spolupráce
    • prezentace technického produktu
    • cestování (4 dny v terénu, 1 den kancelář)
    • pravidelný reporting, obchodní administrativa, práce s CRM systémem

POŽADUJEME

Jak si Vás představujeme

    • obchodní zástupce se zkušenostmi
    • baví Vás technický produkt (technické vzdělání není nutné)
    • němčina a čeština na perfektní úrovni
    • nadšení, energie, protože budete řešit poměrně větší objem schůzek
    • komunikativnost, schopnost naslouchat a přesvědčit
    • ochota trávit 80% času v terénu - obchodní schůzky (Německo)
    • ochota jezdit 1x týdně na českou centrálu (Vysočina - na D1))
    • ŘP sk. B, aktivní řidič

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Siwek Tomáš

Kód: 6309285

Místo práce: Jihlava

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé