VEDOUCÍ VÝROBY s NJ (9-30-316560/KA)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte silně vyvinuté manažerské kompetence a technický cit? Vnímáte vedení větších týmů jako výzvu, rád řešíte problémy a dokážete běžnou operativu komunikovat také v němčině?

Pak by Vás mohla zajímat pozice

VEDOUCÍ VÝROBY

Náplň práce

    • zodpovědnost za plánování a řízení výroby částí strojů a zařízení
    • koordinace výrobních kapacit
    • zajišťování efektivity a kvality montáže
    • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
    • podpora projektů při zavádění nové výroby
    • vedení, motivace a rozvoj zaměstnanců
    • zodpovědnost za dodržování platných norem BOZP
    • reporting pro vedení společnosti

POŽADUJEME

    • Vzdělání technického směru (ideálně VŠCHT)
    • Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let (zkušenosti z lakovny vítány)
    • Německý jazyk na velmi dobré úrovni
    • Zkušenosti s optimalizací montáže
    • Znalost principů štíhlé výroby
    • Velmi dobré organizační a manažerské schopnosti

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kontakt: Ulč Daniel

Kód: 9316560

Místo práce: Holýšov

Plat: 80000 - 90000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé